Об’єкти «Великого будівництва» на контролі

Заступник голови ХОДА Едуард Науменко під час робочої поїздки до нашого міста ознайомився з перебігом спорудження об’єктів в рамках національної програми «Велике будівництво».

На об’єкті «Будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О» Нова Каховка» по проспекту Дніпровський,18» у відповідності до діючих будівельних норм виконано огородження об’єкта, облаштовано тимчасові будівлі, здійснено підключення до мереж електро- та водопостачання.

Об’єкт забезпечений інформаційними табличками. Виконуються роботи по улаштуванню зовнішнього освітлення та відеоспостереження. Об’єкт перебуває під охороною КП «Муніципальна охорона».

Станом на 30.06.21р. виконані наступні роботи: зрізання родючого шару ґрунту та розміщення його поза межами забудови; вирізання чагарників та корчування пнів; розроблення та переміщення 15 тис. куб. м ґрунту. Встановлено першу опалубку для улаштування фундаментів. З початку липня на об’єкт починається постачання арматури та арматурних каркасів, укладені договори на постачання бетону. На 9 липня заплановано бетонування фундаментів.

На об’єкті «Будівництво центру надання адміністративних послуг» продовжуються роботи з монтажу каркасів, скління фасаду, внутрішні та зовнішні опоряджувальні роботи, монтаж технологічного устаткування.

Розпочато роботи з благоустрою прилеглої території та встановлення малих архітектурних форм.

Відділ капітального будівництва