Оберіть градус цікавості

Пандемія трохи збила наші приціли цьогорічних пригод та подорожей. І якщо закордонні мандрівки потрібно відкласти до найкращих часів, то найбільш доречним буде опанувати внутрішній туризм.

Якщо кудись їхати після карантину, то саме до нас, у Херсонську область. Чому саме сюди? Ну ось дивіться самі.

Де ще в Україні є одразу три моря – Азовське, Чорне і штучне Каховське, з величною гідроспорудою?

Два біосферних заповідники – Асканія-Нова та Чорноморський, п’ять національних парків: Азово-Сиваський, Джарилгацький, Олешківські піски, Кам’янська Січ, Нижньодніпровський! Флора та фауна – на любий смак.

Найбільша пустеля Європи – Олешківська – теж у нас.

Дніпровські плавні зі своїми лабіринтами, які можна долати на каяках та човнах, влаштувавши квест емоціям.

А про музей під відкритим небом з будинками, вдягнутими у «кам’яні вишиванки», чули? Це також є тільки у нас, на Херсонщині.

Степові водоспади, відкриті у 2015 році, здивують вас своєю прохолодою саме у центрі області, поблизу маєтку князя П.М.Трубецького.

Якщо ви гурман, то саме тут є можливість дегустувати найкращі напої України на самих виробництвах: ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» та ПрАТ «Князя П.М.Трубецького». Ще й екскурсією винними підземеллями зачаруватися.

У нас навіть Кам’янська Січ є зі своєю історією козацької слави в особі Костя Гордієнка.

А ще Станіславські гори, які ваблять кілометрами скель. Кузьму Скрябіна вони надихнули на зйомку кліпу.

Вітовтова вежа – башта-донжон є єдиною оборонною спорудою такого типу часів Великого князя Литовського Вітовта, яка збереглася до наших днів в Україні. Збудована наприкінці XIV століття.

Нагадаймо, що найекологічніша область країни має місто з тисячею природних джерел, якими можна не тільки милуватись, але й прямо з них напитися живильної води.

І ще багато чого цікавого очікує вас у регіоні щасливих людей. Ви ще думаєте куди їхати? Збирайте скоріш валізи – після закінчення всіх обмежень ми чекаємо вас на Херсонщині, щоб поділитися своїм щастям!

Напрямок обраний – виберіть градус цікавості! Побачимося!

Яна Малига