Обговорення ставок податку

Відділом земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Новокаховської міськради розпочато процедуру обговорення ставок податку на нерухоме майно, ставки податку за земельні ділянки та ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

26 березня було проведено перше засідання робочої групи з даних питань.

До складу робочої групи входять фахівці органів ДПС, відповідних відділів виконавчого комітету Новокаховської міської ради, депутатів – голови постійних депутатських комісій з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності, з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування, з питань планування, бюджету та фінансів, старости округів. Вони були ознайомлені з процедурою проведення громадських обговорень ставок та необхідністю дотримання термінів прийняття даних рішень.

За результатами роботи групи було запропоновано опрацювати пропозиції щодо визначення розміру ставок на 2022 фінансовий рік по кожному старостинському округу та на наступну зустріч надати їх для опрацювання всіма членами робочої групи з метою формування пропозицій для громадських обговорень. Пропозиції для громадських обговорень будуть оприлюднені на офіційному сайті Новокаховської міської територіальної громади.

Відділ земельних відносин та комунальної власності