Обговорили питання розширення міського кладовища

kladovisheВчора, 18 лютого, відбулася   нарада з питання продовження будівництва міського кладовища. В присутності замовника – спеціалістів відділу капітального будівництва виконавчого комітету міської ради, генерального проектувальника інституту „НДІпроектреконструкція”, ген підрядної організації КП ”НК Екосервіс” було розглянуто ряд питань технічного характеру.

Про це повідомляє офіційний сайт Виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

У зв’язку зі зміною порядку визначення вартості об’єкта будівництва відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, збільшенням цін на матеріали та конструкції, вартості паливно-мастильних матеріалів, прийнято рішення про корегування проектно-кошторисної документації.

Було розглянуто питання, пов’язане із зміною конструкції та типу покриття проїздів, уточнення їх розмірів та розташування.

У зв’язку з відсутністю на більшій частині кладовища централізованого водопостачання, прийнято рішення про застосування резервного водопостачання (встановлення цистерн для води).

Прийняті рішення суттєво зменшать витрати на будівництво кладовища, покращать його обслуговування та збільшать кількість місць для поховання.