Обіцянки-цяцянки

Чого тільки не обіцяють кандидати, аби потрапити до Верховної Ради, – і газ майже безкоштовний, і пенсії європейські, і ще багато чого.

Велике здивування викликала у компанії «Таврійські Ігри» обіцянка сільського голови Роздольненьської сільської ради Роздольненської сільської ОТГ Каховського району Херсонської області Вегандза Мясникяна, який балотується в народні депутати по округу №185 (самовисування), – відродити фестиваль «Таврійські Ігри». Така новина змусила представників компанії розіслати листи з нагадуванням, що єдиним власником знаку для товарів та послуг «Таврійські Ігри» є Микола Баграєв. І саме він має право визначати подальшу долю свого фестивалю. Більш того, у численних інтерв’ю і коментарях Баграєв неодноразово пояснював, що місія фестивалю «Таврійські Ігри» виконана і він увійшов в історію українського шоу-бізнесу як наймасштабніший фестиваль в Україні, який проводився з 1992 до 2008 року. Представники компанії зазначають, якщо будуть прийматися певні рішення, пов`язані з цим фестивалем, то мешканці Каховки дізнаються про це з перших вуст від засновника проекту.

Тож не ведіться на спекулятивні маніпуляції у передвиборчий період, аналізуйте все, що чуєте. Адже все це не вперше. Всі ми знаємо, чим закінчуються пусті обіцянки-цяцянки, коли пустодзвони потрапляють до ВР: ой, мене не підтримали, мене не зрозуміли і взагалі я не те мав на увазі…