Обласна поліція відкрила новий сайт, де повідомляє неправдиву інформацію про Нову Каховку

Видання NK Online.tv вітає своїх колег з обласного сайту поліції з ребрендингом порталу та звертає увагу, що з перших повідомлень подається неправдива інформація, яка є образливою для новокаховчан.

Так сьогодні, о 10.10, оприлюднено матеріал під назвою “На Херсонщині поліцейські викрили на хабарі держслужбовця із Нової Каховки”.

По-перше, затримана особа не є держслужбовцем і ніколи таким не була. Ця людина є посадовою особою органу місцевого самоврядування.

По-друге, затримана особа є посадовцем виконавчого комітету Таврійської міської ради, про що і повідомляється у публікації.

Питання: до чого тут Нова Каховка? Таврійська міська рада навіть не підзвітна Новокаховській міськраді. У неї свій депутатський корпус і свої виконавчі органи. Але з  подачі новоствореного сайту поліції усі обласні інтернет-видання та й усієї країни тепер “полощуть” ім’я Нової Каховки. Хотілося б зрозуміти логіку такої подачі матеріалів.

А тепер викладаємо весь матеріл з цього сайту, аби усім було зрозуміло, про що йде мова:

На Херсонщині поліцейські викрили на хабарі держслужбовця із Нової Каховки (Фото)

Працівники слідчого управління обласного главку поліції спільно з оперативниками Управління захисту економіки в Херсонській області затримали посадовця виконавчого комітету Таврійської міської ради під час отримання неправомірної вигоди. За погодження документації по розміщенню біллбордів держслужбовець вимагав 40 тисяч гривень.

В Головне управління Національної поліції в Херсонській області звернувся приватний підприємець. Чоловік поскаржився, що за погодження дозвільної документації на розміщення на території м. Таврійськ двох рекламних щитів, посадовець місцевої влади вимагає 40 тисяч гривень. За вказаним фактом було відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Як розповів заступник начальника обласного главку поліції Микола Вербицький, вчора ввечері поліцейські задокументували протиправну діяльність посадовця. В ході особистого огляду у держслужбовця були вилучені неправомірно отримані грошові кошти в сумі 40000 гривень. Гроші вилучені, опечатані й долучені до матеріалів кримінального провадження у якості речових доказів.

Наразі посадовець затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу. Йому може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Відділ комунікації поліції Херсонської області