Обласне товариство картографів наносить Херсонщину на онлайн-карти

mapy

Представники утвореної обласної спільноти картографів з Херсона, Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Голої Пристані та Берислава взяли участь у майстер-класі провідних картографів спільноти Google MapMaker Ukrain на тему: «Організаційні та технологічні засади відцифрування територій та туристичних об’єктів, нанесення їх на карту Google Мар у всесвітній мережі Інтернет».

Як повідомляє прес-служба мерії Херсона, учасникам було продемонстровано можливості карти Google Мар та технології нанесення обєктів на карту. Крім того, картографи закріплювали отримані знання на практичному занятті по редагуванню базової карти, нанесення різних об’єктів на онлайн-карту, внесенню змін і доповнень щодо інфраструктури населених пунктів області.

Найближчім часом членами обласної спільноти картографів планується відцифрувати та нанести найпривабливіші туристичні обєкти, які були визначені за результатами конкурсу «Топ – 10 перлин Херсонщини». Серед них – Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» та Свято-Катерининський собор.