Відбірковий тур телефестивалю «Таврійська зірка» у Новій Каховці

Юні обдарування Нової Каховки, не обділені увагою глядача та завдяки активній підтримці з боку міської влади, беруть  участь і стають переможцями за межами міста у різноманітних конкурсах, фестивалях, розповідаючи через творчість про невичерпні таланти нашого краю.

Нагода презентувати нові сузір’я підростаючої творчої інтелігенції міста виникла і на початку 2018 року. Телевізійний фестиваль «Таврійська зірка», засновником якого є обласний телеканал «ТВІЙ ПЛЮС», проводить 9 лютого 2018 року в місті Нова Каховка відбірковий тур на базі Палацу культури за номінаціями «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографія».

Фестиваль «Таврійська зірка» дарує шанс показати свої здібності дітям віком від 5 до 18 років. Кардинально відрізняє проект «Таврійська зірка» від інших конкурсів та фестивалів – зйомка відео кліпів.

Фестиваль щорічно отримує активну підтримку від міського голови Володимира Коваленка, який глибоко переконаний в тому, що таланти Нової Каховки є невичерпним культурним джерелом не тільки Херсонщини, а й всієї країни.

Охочим поділитися своєю творчістю та відчути себе справжньою зіркою блакитного екрану необхідно звернутись до 07 лютого 2018 року у відділ культури і туризму Новокаховської міської ради (пр. Дніпровський, 30, кабінет 223,224) для оформлення анкет-заявок учасників фестивалю.

Три сезони поспіль новокаховчани виборювали призові місця «Таврійської зірки», тож маємо віру у цьогорічні перемоги, завдяки невичерпним талантам нашого міста. Тож, юні обдарування Нової Каховки, впевнено крокуйте до своїх мрій! Чекаємо ваших виступів на сцені!

Відділ культури та туризму Новокаховскої міської ради