Облдержадміністрація готує перше видання книги про Героїв Херсонщини

Херсонська облдержадміністрація готує перше видання книги про  Героїв Херсонщини, презентація якої відбудеться 23 серпня до Дня Прапору України.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«На створення такої книги про синів Херсонщини, які віддали своє життя заради збереження незалежності України надихнула книга видавництва ТСН «94 дні Майдану», –  зазначає перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

Книга про наших Героїв буде містити інформацію у вигляді статті про військовослужбовців та фото. У першу книгу ввійдуть 50 статей та фото.

Участь у підготовці  книги взяли журналісти, фотографи і художники Херсонщини на волонтерській основні, які і працювали над обкладинкою і змістом книги.

«Це повинна бути хронологія мужності наших земляків  – наша гордість» – впевнена Валентина Січова.

У облдержадміністрації мають надію, що ця книга буде у кожній школі, бібліотеці , а також у вільному продажу з метою зібрати частину коштів на подібну книгу.

Книга буде надрукована у 1000 екземплярах, на що планують витратити 128 тисяч гривень. Видання першої книги фінансує управління культури облдержадміністрації, департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, а також небайдужі херсонці.