Херсонська ОДА співпрацюватиме з організаціями, що опікуються проблемами СНІДу

1 грудня у рамках «круглого столу», який провів радник голови облдержадміністрації Руслан Панчишин, було підписано меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю між обласною державною адміністрацією та обласними громадськими організаціями, які опікуються проблемами ВІЛ/СНІДу. Подію приурочено до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.
Проблеми-СНІДу«Це одна з найважливіших проблем сучасності. І ми просто не можемо стояти осторонь» – зауважив Руслан Панчишин і порекомендував керівництву Департаменту охорони здоров’я відпрацювати бюджет на наступний рік та передбачити в ньому кошти на допомогу віл-інфікованим.
Під час заходу було озвучено також найважливіші проблеми громадських організацій, які опікуються проблемами ВІЛ/СНІДу та розглянуто перспективні плани діяльності на наступний рік.
«Ми розпочали надзвичайно важливий напрямок роботи, тому нам слід максимально об’єднати зусилля. Звичайно, є фінансові проблеми, але, діючи спільно, ми зможемо досягти більшого успіху» – підсумував директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Філіпп Кокош.