Обмеження руху вантажівок

Новокаховський ВП ГУНП в Херсонській області повідомляє, що згідно вимог законодавства Державним агентством автомобільних доріг України з 1 червня введено тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24т і навантаженням на вісь 7т автомобільними дорогами загального користування в денну пору доби за умови, коли температура повітря сягатиме більше, ніж 28ºС.

Відповідно до розпорядження голови ХОДА №341 від 22.05.17р. Херсонської обласної державної адміністрації від 22.05.2017 року №341 «Про забезпечення покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування області у 2017 році» на території Херсонщини встановлені 22 комплекти дорожніх знаків на відповідних ділянках автошляхів.

Так, на території обслуговування Новокаховського ВП ГУНП розташовано 4 автодороги загального користування: Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ; М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог); О-2207-12 Дніпряни – Козачі Лагері, Т-2210 від Р-47 до М-14 (в межах селища Плодове до М-14). У зв’язку з вищенаведеним власникам вантажних автомобілів та вантажоперевізникам рекомендовано обмежити рух у денний час при здійсненні перевезень вантажів понад зазначену норму або зменшити навантаження на автомобілі з метою уникнення можливого пошкодження проїзної частини. Забезпечити на територіях гаражування або вантажних площадках місця відстою транспортних засобів та відпочинку водіїв.

У разі невиконання встановлених норм до водіїв та власників транспортних засобів, які здійснюватимуть вантажоперевезення з порушенням законодавства, будуть застосовуватись заходи згідно діючого законодавства України.