Обрано членів Експертної ради від громадськості Новокаховської МТГ

Пройшли збори представників громадськості по обранню членів Експертної ради з питань громадського бюджету.

Відповідно до п.1.9.1. Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ до складу Експертної ради входять 15 осіб – по 5 осіб з числа фахівців виконавчих органів Новокаховської міської ради, представників громадськості, депутатів Новокаховської міської ради. Членів Експертної ради від громадськості обирають шляхом рейтингового голосування на зборах із числа кандидатів, які подали до уповноваженого робочого органу відповідну заяву.

Було подано 8 заяв від зацікавлених мешканців нашої громади, але на самих зборах були присутні лише п’ятеро кандидатів, що не завадило провести збори відповідно регламенту. Обрання представників громадськості проходило шляхом рейтингового голосування бюлетенями.

Членами Експертної ради від громадськості було обрано Вікторію Вікторівну Бєйнаровіч, Володимира Анатолійовича Бондаренка, Дмитра Миколайовича Гагіна, Дмитра Сергійовича Маркова, Дмитра Миколайовича Сидорчука.

Наступним кроком до формування Експертної ради стане розпорядження міського голови, яким буде затверджено її персональний склад.