Очільник Новокаховської поліції успішно пройшов атестацію

Немерец

Сьогодні виданню «НК онлайн» стало відомо, що начальник Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області успішно пройшов переатестацію. Ось як прокоментував це Віталій Немерець нашому виданню.

Упродовж останнього місяця багато-хто з Вас задавав мені питання щодо проходження мною, як керівником Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та офіцером Національної поліції України, обов’язкової атестації в системі МВС України. Всім Вам обіцяв повідомити про результати. Сьогодні ознайомився з офіційним висновком атестаційної комісії: атестацію пройшов.

Декілька слів щодо процесу атестування. Відбувався він у м. Київ та складався з декількох етапів. Як і всі керівники підрозділів Національної поліції пройшов тестування (знання Конституції України, Законів та нормативно-правової бази, що регламентує діяльність Національної поліції України, логіки). Крім цього, відповідними службами була здійснена перевірка службової діяльності та матеріального стану (це не тільки декларація про доходи, а й результати зовнішнього соціологічного опитування населення та внутрішнього опитування співробітників поліції). Останнім етапом стала співбесіда з атестаційною комісією, до складу якої входили керівники служб Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції, народні депутати України та представники громадськості. Атестаційну комісію очолював радник Міністра внутрішніх справ. Висновок атестаційної комісії: «Займаній посаді відповідає» .

Особисто для мене це не є досягненням чи перемогою. Вважаю це результат того, що всі роки служби намагався працювати і працюю заради людей, громади та її інтересів. В подальшому буду служити таким чином, щоб не було соромно дивить в очі людям. Окрім цього, на посаді керівника Новокаховського відділу поліції розпочав декілька проектів і справ, які не можу залишити на половині шляху і не довести до логічного завершення.

Дякую всім, хто підтримував мене і був небайдужий до моєї діяльності. Також дякую тим, хто докладав і докладає зусилля для того, аби мешканці міста почувалися захищено і спокійно. Своїм підлеглим та колегам, які ще не пройшли атестацію хочу сказати: якщо ти чесний правоохоронець, виконуєш сумлінно своїобов’язки, з повагою ставишся до громадян, то проходження атестації це – лише чергова сходинка на професійному шляху, а не перешкода.