Очільники Херсонщини разом з Меджелісом висловили наміри прийняти в Херсоні «Євробачення – 2017»

Нагадаємо, що після перемоги нашої української співачки Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення – 2016» у Швеції, наступного року він має проходити в Україні.

Вчора, 16 травня, в облдержадміністрації відбувся прес-брифінг голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва, голови обласної ради Андрія Путілова та міського голови Володимира Миколаєнка, на якому підписано звернення до Президента України, Уряду та Національної телекомпанії України з метою проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» на Херсонщині.

«Конкурс «Євробачення» для Херсона та області буде кроком для подальшого розвитку. Представники Уряду вважають, що ми дійсно заслуговуємо на право проведення музичного конкурсу», – зазначив Андрій Гордєєв та підкреслив, що у Херсонщини є все для можливості конкурувати з іншими містами України за право приймати Євробачення.

У свою чергу Андрій Путілов наголосив, що від нас усіх залежить майбутнє України і Херсонщини: «На Херсонщині є яскраві приклади того, що сміливі амбіції втілюються в життя. Сьогодні дуже важливо показати європейський рівень життя на Херсонщині. Нам потрібно підтвердити, що Херсон – це Європа».

Представники Меджлісу вважають, що, окрім Криму, проводити конкурс можливо тільки в Херсоні. Це – моральне, етнічне та політичне значення. Це – велика духовна підтримка тих, хто вже кілька років витримує гоніння від російських окупантів.

Довідка.14 травня у Стокгольмі завершився фінал Міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення 2016”, який за підсумками голосування національних журі та глядачів конкурсу виграла українська співачка Джамала з піснею “1944” про депортації кримських татар. На її створення, за словами співачки, надихнули розповіді бабусі, яка пережила депортацію.