Одні відновлюють, а інші знищують

Одним з головних пріоритетних напрямків державної політики в сфері рибного господарства України є раціональне використання і збереження природної іхтіофауни, підвищення рибопродуктивності, шляхом спрямованого формування видового складу і запасів водних біоресурсів вселенням молоді цінних промислових видів риби, з метою переорієнтації промислового лову на об’єкти вселення.
.
В зв’язку з чим відповідно до планів рибоводно-меліоративних робіт у 2015 році користувачами водних біоресурсів, громадськими організаціями разом з ДУ «Новокаховським рибоводним заводом частикових риб» до Каховського водосховища було вселено більше 600 тис. штук здорової молоді рослиноїдних видів риб.
.
Але не зважаючи на це 10 березня 2016 року державним інспектором Херсонрибоохорони був затриманий громадянин М., мешканець с. Софіївка Каховського району Херсонської області, який займався незаконним виловом водних біоресурсів з берега у Софіївській затоці Каховського водосховища Каховського району Херсонської області. При затриманні було вилучено мисинову сітку та молодь товстолоба в кількості 79 од., молоді ляща – 3 од., карася сріблястого – 126 од., загальною вагою 50 кг.
.
Збитки, заподіяні внаслідок незаконного добування цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України складають 22797 грн.
.
Відносно затриманого складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
.
Відповідно до статті 221 КУпАП адміністративний матеріал направляється до суду для прийняття відповідного рішення.