Одного разу у казці: в Новій Каховці пройшов яскравий фестиваль (Оновлено)

Поринути у справжню казку  – чарівний і неповторний світ – змогли вчора, 19 серпня, усі новокаховчани, як дорослі, так і малеча, завітавши на фестиваль «Magic park», який організувала учениця школи №1 Ольга Осіння, учасниця школи з громадянської активності та патріотичного виховання, волонтерської участі «Агенти змін».

Сказати, що свято пройшло «на ура» – нічого не сказати. Більшість гостей після  побаченого і почутого могла  сміливо констатувати: такого майданчик зі Слоником, відомий кожному корінному жителю з дитинства, давно не бачив. Ця територія просто засяяла новими барвами і перетворилась дійсно на магічне, унікальне місце. А для цього, звісно, було докладено чимало зусиль.

-Величезне  дякую усім і кожному за те, що прийшли відвідати  казковий фестиваль. Ідея проекту прийшла до мене раптово. Я подумала: як би  було чудово змінити нашу буденність хоча б на мить, – зазначила Ольга Осіння, відкриваючи захід.

–  Тому сьогодні ви потрапите у атмосферу казки і дива.  До того ж ми разом зможемо зібрати кошти на благоустрій цього відомого майданчика зі Слоненятком, на якому пройшло дитинство вже декількох поколінь новокаховчан. Напередодні свята ми вже зробили перший крок, для того, щоб це місце стало більш яскравим. Разом з командою активної молоді та робітницями КП «НК Екосервіс» Галиною Розуменко, Євгенією Чернявською,  пофарбували майданчик. Дякую меру нашого міста Володимиру Івановичу Коваленку  за всебічну підтримку в організації цього свята. Спасибі директору школи №1 Олені Зуйко  та моєму класному керівнику  Тетяні Лисенко. Без їхньої підтримки, навряд чи б щось вийшло.  Мої мрії не здійснилися б без допомоги та підтримки моєї родини та друзів, які повірили в мене!

Висловити свою підтримку та вдячність на свято біля Слоника завітало чимало гостей –  міський голова Володимир Коваленко, його заступник Володимир Сироватка, керуючий справами виконкому Василь Акуленко, завідуюча відділом освіти Оксана Якубова, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Тетяна Малій, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, директор школи №1 Олена Зуйко та багато інших.

На галявинах та алеях присутніх чекала просто сила силенна розваг та сюрпризів.

Гості зі сходу Жасмін та Аладін, які дарували дивовижні малюнки хною. Міккі та Мінні Маус, що навчали   робити фігурки з повітряних кульок та перетворювали  діточок у маленьких мишеняток. Маленька фея-майстриня Дінь розмальовувала з малечею  пряники яскравою глазур’ю. Веселі пірати  прибули на фестиваль,  аби провести веселий квест та знайти загублені скарби, які сховані на майданчику. А тендітна гостя Рапунцель робила для кожної дівчинки неповторну зачіску. І це далеко не всі гості магічного парку, які подарували новокаховчанам незабутні враження та настрій.

Як це було  – дивіться у нашому фоторепортажі. Хоча навіть яскраві світлини не в силі передати всієї атмосфери, яка панувала на святі. Ірина Осіння, мати Ольги, зізналась: «Ми навіть не очікували, що відгукнеться стільки людей і прийде така кількість гостей. Ми вдячні всім і тепер з іще більшим натхненням працюємо над подальшою реалізацією задуманого. Слоник побачив іще не всі сюрпризи!».

 

Організатори свята висловлюють також вдячність спонсорам  і всім, хто, допоміг втілити дитячі мрії в життя: компанії «Аксет Агро», службі охорони «Шумер», Дмитру Баранею за надання фарби, ФОП Олені Раєцькій, Олені Знаменській, КП  «Екосервіс» (В. Нікулін), директору Палацу культури Анатолію Лазарєву,  директору  КП «Міський кінотеатр «Юність» Галині Гірній, та КП «Парк культури і відпочинку» Ніні Івановій, редакції газети «Нова Каховка» (Євген Кавун) та сайту «НК online», а також Юлії Петрийчук за надання костюмів, Олександрі Обелець (розпис пряників),  Ользі Кирюхіній (кульки), Олені Новицькій (аквагрим), Анні Буряк (мехенді), творчій студії «Радуга» (Тетяна та Сергій Татти), Олені Вачаєвій, Анжелі Бурдіній, Ользі Худяковій.