Оголошено черговий призов

армияНа підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України №88/2015 від 17.02.15р. «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», з 1 жовтня по 30 листопада 2015р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Новокаховського міськвійськкомату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 р.н., яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1997р.р., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вул.К.Маркса, 8, Новокаховський міськвійськкомат. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до міського військового комісаріату до 1 жовтня 2015р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

А.О.Корнієнко, т.в.о. військового комісара Новокаховського військкомату