Охороні праці – належну увагу

unnamed

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє, що згідно даних Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України за 2014 рік, в державі, на підприємствах агропромислового комплексу було травмовано 691 працівника, що на 155 менше по відношенню до минулого року. Загинуло 95 працівників, проти 88 за минулий рік, відбулося зростання травматизму на 8 відсотків. Більшість нещасних випадків зі смертельними наслідками сталися у сільському господарстві, харчовій промисловості та лісовому господарстві. Найбільше нещасних випадків сталося із підсобними робітниками, водіями, механізаторами та лісорубами. Основними причинами більшості нещасних випадків є порушення правил безпеки руху, невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці, порушення технологічного процесу, незадовільний технічний стан засобів виробництва.

В організаціях, установах та підприємствах соціально-культурної сфери у 2014 році травмовано 1137 працівників, що на 236 менше по відношенню до минулого року. Загинуло 92 працівника, проти 60 за минулий рік – зростання на 35 відсотків. Серед загиблих в цій сфері 12 працівників отримали смертельні травми внаслідок бойових дій в зоні АТО. Більшість нещасних випадків зі смертельним наслідком сталося з працівниками торгівлі, освіти, державних установ та охорони здоров’я. Найбільше нещасних випадків сталося зі спеціалістами, водіями, сторожами або охоронцями.

На підприємствах деревообробної промисловості у 2014 році травмовано 76 працівників, що на 28 менше по відношенню до минулого року. Загинуло 9 працівників, що на 4 більше ніж у минулому році.

Враховуючи вищенаведене, управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради нагадує про необхідність вчасного проходження навчання, інструктажів та перевірок знань з питань охорони праці, обов’язкового дотримання вимог, правил і нормативних актів з охорони праці, а також виконання правил експлуатації обладнання, інструкцій з охорони праці, встановлених вимог при експлуатації обладнання, механізмів, інструментів, інших знарядь тощо.

Додатково нагадуємо про необхідність проходження у встановленому порядку попередніх та періодичних медичних оглядів.

Начальник управління праці та соціального захисту населення

Стоянчук О.М.