Оксана Маркарова розтлумачила, як буде діяти спрощена система застосування РРО

Кабінет Міністрів України прийняв дві постанови, що спрощують використання касових апаратів та запускають реєстрацію та експлуатацію новітніх моделей та технологій в цій сфері (мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації). Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова.

minfin.com.ua

“Навіщо це? Зараз підприємець реєструє касовий апарат близько 5 днів, вартість його становить від 5 до 20 тис.грн., ремонт та технічне обслуговування кожного місяця теж коштує грошей. А ще доводиться до заяви подавати технічні паспорти та безліч додатків. Це нікому не подобається.

Ми прагнемо максимально зменшити дискомфорт від необхідності використовувати РРО, щоби бізнес хоча би в цих питаннях не мав додаткового головного болю і почав активніше виходити з «тіні»,” – розповіла пані Макарова.

В.о. Міністра фінансів подякувала всій команді Мінфіну, Мирославу Продану і всій команді ДФС, які зробили цю зміну можливою, а також всім, хто долучився до спільної роботи над ними – МЕРТ, СУП, УРБ, ACC, EBA, BRDO.