Окупанти можуть розв’язати терор у Криму після теракту в Керчі – Ірина Геращенко

Вся Україна сумує разом з жителями окупованої Керчі. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала нардеп Ірина Геращенко.

“Керч – це Україна…. найщиріші співчуття родинам загиблих. Постраждалим , пораненим- якнайшвидшого одруження. Сьогодні ми, вся Україна, сумуємо разом з керчанами і співчуваємо вам, дорогі наші.

Окупаційний режим, який не може забезпечити безпеку кримчан, має забезпечити постраждалих необхідним лікуванням. Й звичайно, є великий ризик, що окупаційний режим може використати цю страшну історію, яку, вірогідно, сам і спровокував,для розгортання справжнього терору на окупованому півострові. КГБісти – мастаки провокацій і вибухів, розв‘язувати терор на крові……
Згадаймо вибухи і теракти в Москві, Чечні, Беслані інших містах і регіонах РФ, організовані самою російською владою для залякування людей і терору. Серце болить від того, в що перетворюється колись туристичний Крим. Отруєння дітей в Армянську, вибухи в Керчі. Горе, безвідповідальність, безгосподарність, біда, руйнування, смерть,” – зазначила пані Геращенко.