Окупанти створюють незручності при перетині адмінмежі між Херсонщиною та ТОТ АР Крим

Незважаючи на значне зниження пасажиро-транспортного потоку, в черговий раз окупанти напроти контрольного пункту «Чонгар» сповільнили пропускні операції та блокують  рух до анексованого Криму. Про це з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України повідомляє сайт Херсонської ОДА.

Прикордонники у контрольному пункті в’їзду-виїзду  «Чонгар» знову фіксують сповільнення пропускних операцій окупантами в напрямку анексованого Криму та створення штучних черг. В середньому ними  оформляється близько 5 автівок за годину. Через такі дії окупаційних служб, уже понад 70 транспортних засобів чекають на виїзд з материкової частини України у цьому КПВВ.

В цілому, кількість осіб та транспортних засобів, що прямують до анексованого Криму скоротилася майже  у двічі. Так, минулого року протягом доби 23.06.16 до окупованого півострову через контрольний пункт «Чонгар» прослідувало 3113 осіб та 543 транспортних засобів, а вже в цьому році за аналогічну добу (23.06.17) прикордонниками оформлено 2678 осіб та 387 транспортних засобів.

Аналогічна ситуація спостерігається і перед контрольним пунктом «Каланчак, де на виїзд з материкової України очікують близько 30 автівок. Перед КПВВ «Чаплинка» накопичень транспортних засобів прикордонники поки не фіксують.

Держприкордонслужба просить врахувати дану інформацію під час планування подорожі.