Окупанти заарештували ще дев’ятьох затриманих українських моряків

Окупаційні сили у Криму заарештували всіх затриманих українських моряків. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Антон Наумлюк.

“Київський районний суд Сімферополя заарештував до 25 січня 2019 року всіх з учорашнього дня українських моряків, затриманих російськими прикордонниками, в тому числі капітана 2-го рангу з катера “Бердянськ” Дениса Гриценко і капітана буксира “Яни Капу” Олега Мельничука,” – повідомив журналіст.

 

Загалом сьогодні було заарештовано Андрія Шевченка, Дениса Гриценка, Вячеслава Зінченка, Олега Мельничука, Юрія Без’язичного, Володимира Лісового, Богдана Небилицю, Євгена Семідоцького, Андрія Драча.

Як повідомляло видання Нова Каховка Online, вчора п’ятнадцятьох українських моряків було заарештовано окупаційною владою Криму терміном на два місяці.

Відтак були заарештовані Володимир Варімез, Сергій Цибізов, Андрій Оприско, Віктор Беспальченко, Володимир Терещенко, Роман Мокряк, Михайло Власюк, Сергій Попов, Юрій Будзило, Владислав Костишин, Богдан Головаш, Сергій Чуліба, а також Андрій Артеменко, Андрій Ейдер і Василь Сорока, які були поранені під час обстрілу та перебували у лікарні.