Олександр Афанасьєв відзвітував перед виборцями

Депутати міської ради продовжують звітувати, як того вимагає законодавство (ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»). Днями про свою діяльність за два роки виборцям розповів депутат фракції «БПП «Солідарність» Олександр Афанасьєв, секретар постійної депутатської комісії з питань інфраструктури та містобудування, де був присутній кореспондент NK-Online.tv.  

Він зазначив, що брав участь в усіх 37 засіданнях сесій впродовж 7 скликання, під час яких більшістю було ухвалено 1003 рішення. А потім в ході розмови зупинився детально на тому, що ж вони дали громаді. А це, передовсім, чисті та охайні вулиці міста, цілодобова подача води, капітальний і частковий ремонт доріг, забезпечення пасажирськими перевезеннями громадян на території всієї міської ради, тепло у навчальних закладах, ремонти в закладах освіти, медицини (зокрема й відкрите нинішнього року інфекційне відділення та краще в області кардіологічне, що відновлено торік); це не лише збережена, а й відновлена фактично з руїни мережа сільських клубних закладів. І цей перелік можна продовжувати.

Також Олександр Іванович наголосив: «На звіти перед громадою беру з собою власну передвиборчу програму, оскільки переконаний: обіцянки, які дають депутати, мають бути виконані». Одна з таких, про яку в тому числі йшла мова під час минулорічного звіту Олександра Афанасьєва, — вирішення проблем закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

— Ми провели ґрунтовний аналіз, побачили усі проблеми на власні очі, а згодом — склали перелік першочергових завдань. Як результат — лише цього року вже виконано ремонтних робіт на суму 5 млн. 200 тис. грн., — зазначив депутат. — З цього об’єму на моєму окрузі виконані повна заміна вікон у дитячій музичній школі, дитячому садку «Сонечко», у школі №3, капітальний ремонт системи опалення дитсадка «Теремок», відновлена спортивна зала ЗОШ №3 та ін. Звісно, усіх проблем за два роки не вирішити. До того ж самотужки. Тому я працюю у злагодженій команді однодумців і впевнений — разом ми реалізуємо усі наші плани та задуми на користь новокаховчан, допоможемо налагодити діалог між владою та громадою, а також консолідувати представників різних політичних сил для вирішення наших спільних проблем.

В ході спілкування Олександр Афанасьєв також дав вичерпні відповіді на всі питання присутніх. Варто зауважити: зустріч відбулась без розмов про політику, оскільки людей цікавили тільки конкретні справи та допомога у вирішенні тих чи інших питань — ремонти доріг, пільги, забезпечення субсидіями і т. п.

Під кінець Ірина Дубас, директор школи №3, на подвір’ї якої відбувалася зустріч, від імені учнівського, педагогічного та батьківського колективів подякувала депутату за підтримку та допомогу навчальному закладу і вручила колаж зі світлинами, зробленими в моменти спілкування Олександра Івановича з учнями, педагогами, під час заходів, участь в яких він брав. Олександр Афанасьєв подякував усім, хто проявив цікавість та прийшов поспілкуватись. А тим, хто такої змоги не мав, нагадуємо: прийом громадян депутат О.Афанасьєв проводить у приміщенні ЗОШ №3 та безпосередньо на своєму робочому місці.