Олександр Бойко – “бронзовий” призер чемпіонату України з пляжного волейболу

24-28 серпня у Лазурному  відбувся  фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь 16 команд юнаків та 38 команд дівчат з різних регіонів нашої країни. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П. Бойко) Олександр та Євгеній Бойки.

Євгеній  виступав  у парі з харків’янином Борисом Яковлєвим. З ним він грав і на чемпіонаті України серед юнаків до 14 років, що проходив 11-14 серпня у Запоріжжі, де юнаки вибороли звання чемпіонів.

Пара Яковлєв/Бойко без перешкод обіграла команду «Ужгород-3» Лещак/Ільків з рахунком 2:0. Але, на жаль, хлопці поступилися пляжникам команди  «Ужгород-2»  Феньо/Стасьо (0:2) та юнакам з міст Чорноморськ, Роздільна  Лозгачов/Рогожин, які, до речі, стали срібними призерами змагань. У підсумку Євгеній та Борис посіли лише  9 місце.

Олександр Бойко, як і в попередніх турах чемпіонату України 2016 року,  грав у парі з Денисом Кравченком з Олешківського району. Якщо для молодшого із братів Бойків головні змагання сезону вже пройшли, то для Олександра змагання, до яких він під керівництвом тренерів щоденно готувався протягом  всього літа, відбувалися  саме тут, у Лазурному. І виступ на  цьому турнірі був дуже важливим для нашого юного пляжника.P8270340

Протягом змагань пара Бойко/Кравченко на своєму шляху перемогла  команди: «Ужгород-2»  Феньо/Стасьо (2:0), «Роздільна» у складі Плотника Павла та Переходнюка В’ячеслава (2:0). За вихід в півфінал Олександр та Денис з рахунком 0:2  поступилися  команді «Ужгород-1»  Роля/Мошак, які в результаті і стали переможцями змагань. У наступній грі наші юнаки обіграли пару Штурхаль/Пінчук з міста Чорноморськ (2:0), а в запеклій півфінальній боротьбі поступилися команді Лозгачов/Рогожин (1:2). У грі за бронзові нагороди наші пляжники без особливих проблем перемогли команду з міста Київ Гусак/Марченко з рахунком 2:0.

Тож, за підсумками, Олександр Бойко та Денис  Кравченко, які представляли Нову Каховку та Олешківський район,  завоювали «бронзу». «Срібну» нагороду здобула  команда з міст Чорноморськ та Роздільна  (Максим Лозгачов та Олександр Рогожин), а чемпіонами України стали Валерій Роля та Ростислав Мошак з міста Ужгород.

Вітаємо Олександра та Дениса, а також тренерів ДЮСШ Петра та Галину Бойків з «бронзовими» нагородами та бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях!