Олександр Лук’яненко: «Ми – організація дієвих особистостей»

У 2006 році на виборах до місцевих рад з 50 депутатів до Новокаховської міської ради виборці обрали 23 від міської організації (далі МО) Партії регіонів. Разом з 4 депутатами від партії «Відродження» ми створили більшість. На виборах 2010 року від МО Партії регіонів було обрано вже 27 депутатів. І це знову була більшість.
Таким чином вже більше 8 років ми, розділивши відповідальність з міським головою Володимиром Коваленком, несемо її перед виборцями за місто, його повсякденне життя та поступовий розвиток.
За цей час Нова Каховка разом з державою пережила період зростання у 2006-2008 роках, кризи 2009-2010 років, посткризи 2011-2013 років. Разом ми живемо і працюємо в період сучасних випробувань, що випали на долю нашого народу і його держави.
Нам, депутатам від МО Партії регіонів, немає чого соромитися за свої дії. Місто живе, розвивається, залишаючись одним з небагатьох привабливих економічних центрів Херсон­щини. Нашою метою завжди був розвиток громади.
Тому у теперішній час, коли в Україні на тлі боротьби із загрозою територіальної цілісності держави проходять складні суспільно-політичні процеси, роль нашої партійної організації зростає. Разом з відповідальністю за Нову Каховку.
Ми відкрито висловлюємо свою позицію щодо актуальних проблем України та рідного міста.

Щодо державності України

Країна повинна бути незалежною, єдиною, демократичною унітарною державою з сильними регіонами, які мають широкі повноваження щодо вирішення місцевих питань життєзабезпечення населення, розвитку освіти, медицини, спорту та культури, які реально підтверджені фінансовим ресурсом за рахунок податків, що збираються на їх території.
Кордони України недоторкані. Територіальна цілісність України — непорушна.

Дострокові вибори Президента України

Вибори повинні відбутися у законний спосіб і у встановлений термін. Громадяни України мають обрати легітимного Президента, який здатний стати справжнім національним лідером всієї України. Наша партія буде співпрацювати з обраним народом Президентом на користь Україні та її народу, хто б це не був.

Про ситуацію в економіці міста

Нова Каховка, у порівнянні з іншими містами Херсонщини, сьогодні виглядає краще. Але загальний економічний спад, який поширюється в державі, не оминає і наше місто. Є проблеми у провідних підприємств, які скорочують робочий тиждень, відправляють працівників у неоплачувані відпустки. Неконтрольована девальвація гривні, збільшення цін на газ та автомобільне паливо ведуть до подорожчання продуктів харчування, комунальних послуг, проїзду у громадському транспорті, ліків, тощо. Прийняте урядом вимушене рішення про скорочення бюджетних витрат тягне за собою зменшення рівня зарплат працівників освіти, охорони здоров’я та культури. Все це негативно вплине на суспільно-політичну ситуацію в місті і настрої його мешканців. Але це треба розуміти.
В такій ситуації депутати від Партії регіонів, об’єднавши зусилля з депутатами інших партій та позафракційних у міській раді, будуть робити все можливе, щоб ситуація в галузях міського господарства, які залежать від міської влади, не додавала новокаховчанам зайвих негараздів. Сьогодні треба користуватися найменшим шансом, що покращує ситуацію. Вороги громади — ті, хто паплюжить роботу малих підприємств, закликає до перевірок і зупинки тих чи інших проектів виключно в особистих інтересах.

Про Партію регіонів у Новій Каховці

Не дивлячись на ті бурхливі події, які відбуваються в Україні впродовж останніх місяців, МО Партії регіонів активна і продовжує діяти. Головним змістом наших дій вважаємо сумлінне виконання свого громадянського і патріотичного обов’язку кожним партійцем на своєму робочому місці: в лікарні, школі, на підприємстві, в міській та інших радах. Попри спроби різних політичних сил підняти народ на боротьбу «за» або «проти» чогось ми поставили перед собою цілі: зберегти мир і спокій, забезпечити сталу роботу всіх структур життєзабезпечення міста, надати міському голові можливість через рішення міської ради оперативно вирішувати всі питання, від яких залежить робота комунальних служб, а також бізнесу. На наш погляд, справжній патріот — це той, хто сумлінно працює, виконує свій громадянській обов’язок перед державою та її народом, сплачує всі належні податки. При цьому зовсім не обов’язково бути активним учасником різних мітингів та зібрань.

Про вимоги «розігнати МО Партії регіонів»

Сьогодні знову нагадують про себе деякі політичні діячі місцевого рівня, які протягом останнього часу намагалися зайняти різні місця у міських владних кабінетах. Не маючи авторитету для свого ствердження, вони обрали шлях «популярних» вимог заборон і репресій.
Ось і лунають на мітингах, у газетних публікаціях заклики до заборони Партії регіонів, примусового виходу з неї всіх депутатів, розпуску фракції у міській раді. Нагадуємо, що єдиний законний спосіб зміни влади, — це вибори.
На початку року в нашій організації було більше тисячі членів. Деяка частина заявила про свій вихід через незгоду з тією політичною лінією, яку зараз проводить вище партійне керівництво. Але переважна частина залишилася в партії. І саме цих людей, а також виборців, які обрали депутатів місцевих рад у 2010 році, ми не покинемо.
Всі ці роки МО Партії регіонів була єдиною в Новій Каховці, хто після виборів продовжувала свою діяльність. Працювали офіс, громадська приймальня. 17 депутатів, обраних по мажоритарним округам, вели тут прийом громадян і виборців. Сотні новокаховчан звернулися до нас за допомогою у вирішенні своїх проблем. І отримали її.
Тому цуратися своєї діяльності нам нічого. А оцінку всім нам люди дадуть на наступних виборах. Ось це і буде справжня реальна люстрація. Тільки для кого?

Про ситуацію в Новокаховській міській раді

Переважна більшість депутатів з фракції Партії регіонів завжди беруть участь у роботі постійних комісій та сесіях міської ради. Багато в чому завдяки саме нам міська влада у ці непрості часи не гальмує прийняття необхідних городянам рішень щодо земельних та майнових питань, оформлення дозвільних документів для ведення бізнесу. Ми не ставимо на розгляд міської ради політичні питання, які можуть дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію у місті.
Також ми намагаємось не допустити перетворення нашої міської ради на політичне шоу. Це намагаються робити окремі депутати, які з’являються на сесіях лише заради гучних політичних заяв, за якими, зазвичай, немає нічого, окрім намагання створити собі імідж.
Новокаховська міська організація Партії регіонів більше 10 років об’єднує новокаховчан, яким небайдуже майбутнє рідного міста, які вважають її осередком стабільності і прогнозованості дій. До складу міської ради від Партії регіонів обрані поважні у місті люди. І вони працюють на Нову Каховку та її мешканців.
Так є. І по-іншому бути не повинно.

За дорученням ради МО Партії регіонів, голова МО Олександр Лук’яненко