«Олешківські піски» з кожним роком відвідує все більше туристів

У 2018 році на території національно-природного парку «Олешківські піски» провели майже 200 екскурсій. Про це під час прес-конференції розповіла Алла Лазарєва – завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Олешківські піски», повідомляє ПІК.

Хороше.jpg

«Національно-природний парк «Олешківські піски» – це унікальний об’єкт природи і історії півдня України. Створення парку, його діяльність, це великий внесок у справу охорони природи, – розповідає Алла Лазарєва. – Це справжнє природне диво України, унікальне, з екзотичною флорою та фауною, яка має природоохоронну цінність».

Результат пошуку зображень за запитом "«Олешківські піски» щороку відвідує все більше туристів"

Піщані бархани, оази, квітучі орхідеї та озера серед пустелі – це все «Олешківські піски». Туристи відвідують парк у будь-яку пору року – навесні можна помилуватись квітами та зеленню, а взимку побачити засніжену пустелю. І попит на відвідування «Олешківських пісків» зростає – цього року парк вже відвідало на 370% більше туристів, ніж у минулому році.

Пов’язане зображенняДля відвідувачів організували близько 200 екскурсій. У національно-природному парку «Олешківські піски» можна йти пустелею, і раптом побачити зелень та озеро, різних тварин та птахів. Особливо привабливим парк є для любителів спостерігати за птахами – берд-вотчерів.

Зараз тривають роботи по розчищенню та відновленню озер, що вже сприяє збільшенню кількості птахів та може бути цікавим туристичним об’єктом для відвідувачів з усієї України та світу.