Ольга Ганжа: “Люблю і пишаюся кожним своїм вихованцем!”

14 травня на сцені Палацу культури Нової Каховки відбувся кваліфікаційний іспит з акторської майстерності для випускників Зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» Будинку дитячої творчості.

Екзамен складався з двох частин:  робота над роллю – участь у репертуарній виставі колективу  «Подорож Нільса», і  художнє читання, індивідуальна робота (тет-а-тет з глядацькою залою). 14 випускників – юнаки і дівчата – декламували різножанрові літературні твори українських та  світових класиків.

Іспит приймала атестаційна комісія у складі адміністрації Будинку творчості, відділу освіти. А вдячними глядачами були малеча  міста і батьки вихованців гуртка.

-На жаль, це остання вистава у цьому акторському складі. За час  сумісної творчості настільки звикаємо один до одного, що кожен вихованець  стає як рідна дитина. Тому прощатися, звісно, сумно, – ділиться враженнями керівник гуртка Ольга Ганжа. –  Особливо, коли юні актори вже вміють працювати, творити, порівнювати, мислити на сцені, отримувати насолоду від творчості. Але вони, мов пташата, розлітаються. Та  сумувати не варто. Попереду у них – великий шлях, нові злети. І хто знає, можливо хтось пов’яже своє життя саме з акторською діяльністю. А до нас прийдуть інші діти. І все почнеться спочатку: етюди, вправи зі сценічної мови, пластики, перші творчі кроки , перші сльози, перші успіхи і злети.

Як викладач,  пишаюся своїми  випускниками. Серед них – обдаровані діти, творчість яких  знає не тільки рідне місто, а вся Херсонщина, знає  Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Очаків, Львів. Серед них ті, хто досяг своїх особистих успіхів: здолав  скутість, навчився володіти голосом, тримати увагу на сцені, навчився  доносити до глядача зміст твору.  І все це завдяки театральному мистецтву. Я люблю  і пишаюся кожним! Дякую за  ці неповторні роки, які ми  провели разом у творчих пошуках та експериментах!

Впродовж кількох років випускники студії не тільки грали у виставах, демонструючи  набуті вміння та знання, але й брали участь у театралізованих заходах міста. Виступали в якості ведучих святкових концертів, інших заходів як у Новій Каховці  так і в області.

Ну, а іспит складено на відмінно. Випускники «Посмішки» – Вознюк Антон, Сахань Катерина, Горяйстова Анастасія, Дорубець Діана, Кирила Діана, Лупанова Владислава, Перунова Аріадна, Солодухін Павло, Тарабанова Юлія, Калан Софія, Христян Анастасія, Король Анна, Савченко Євгеній, Тимченко Ганна – отримають свідоцтва про позашкільну освіту на звітному концерті Будинку дитячої творчості «Весняні ритми», що відбудеться 26 травня в Палаці культури.