Олімпійський тиждень у ЗОШ-7 міста Таврійська

Традиційно на початку нового навчального року у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами.

Одним із найцікавіших заходів були спортивні змагання серед учнів 7-х класів. Змагалися команди на швидкість, спритність ,силу, кмітливість та винахідливість. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій школі вчаться сильні, спритні й спортивні хлопці та дівчата.

А учням молодших класів дуже сподобався конкурс малюнків на асфальті під назвою «Я – майбутній олімпієць!».

Класними керівниками 1-11 класів були проведені дуже цікаві виховні години, спрямовані на утвердження здорового способу життя.

Команда школи із задоволенням взяли участь у міських змаганнях,присвячених відзначенню у місті Нова Каховка Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту.

Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження.