Олімпійський тиждень у ЗОШ №7

По всій території України в вересні проходить Олімпійський тиждень, який присвячується здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах,  вихованню підростаючої олімпійської молоді.

Педагогічний колектив, батьки, учні ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) підхопили ідею проведення Олімпійського тижня, під час якого учні школи отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Про це повідомляє адміністрація закладу. Мета проведення тижня, за словами педагогів,  ознайомити учнів з історією Олімпійських Ігор, досягненнями українських спортсменів , виховувати почуття патріотизму, прагнення до здорового способу життя. Цілий тиждень в школі проходять бесіди, спортивні ігри та змагання. Особливо  цікавим було відкриття Олімпійського тижня. Учні школи  розповіли своїм одноліткам та молодшим школярам  про Олімпійські символи і атрибути,  історію виникнення олімпізму і т.п.  Кращі спортсмени школи запалили символічний олімпійський вогонь, зачитали клятву олімпійців.
Бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров’я, добра і щастя,  наполегливості і наснаги, удачі, підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!7-школа