Як в ПТУ №-14 пройшов Олімпійський тиждень

sam_1141

Уже який рік поспіль в ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» (директор Сердюк І.В.) проводяться спортивні змагання та заходи в рамках  акції щодо проведення Всеукраїнських Олімпійських уроків і Олімпійських тижнів.

В училищі пройшли змагання з плавання. На старт змагань вийшли  учасники І-ІУ курсів. Команди  юнаків і дівчат змагалися на дистанції 25 метрів.

На олімпійському уроці, який проводив керівник фізичного виховання Ходус І.І.,  учні отримали  можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. Шановним гостем на заході був Костянтин Губка –    п’ятикратний чемпіон світу з кікбоксингу.   Його поради  про те, як загартувати себе не лише фізично а й інтелектуально були корисними і актуальними для дітей . Він  закликав учнів навчального закладу бути не лише активними учасниками цього Тижня, а й займатися спортом протягом всього життя, адже це корисно, цікаво, захоплююче.

Підсумком заходу став майстер-клас від  Костянтина  – олімпійська зарядка, на якій учні отримали  заряд бадьорості на весь день.

В нашому навчальному закладі створені  необхідні умови для  занять спортом.: досвідчені викладачі фізичного виховання, великий затишний спортивний зал, тренажерний зал, різноманітний  спортивний інвентар.

Займайтеся спортом і будьте здорові!

sam_1144