Омеляна взяли на поруки: гідна відповідь Міністра в суді (Відео)

Міністр інфраструктури України, представник «Народного фронту» Володимир Омелян заявив, що дослідження його діяльності співробітниками НАБУ і САП фактично підтвердило, що він, перебуваючи на своїй посаді, не здійснив жодного правопорушення. Про це він сказав протягом судового засідання в п’ятницю, 14 вересня, повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прес-секретар Міністерства інфраструктури.

«Копали, починаючи з 2000 року. Опитали всіх. Протягом півтора року, як мені сьогодні стало відомо, вісім детективів НАБУ денно і нощно працювали, отримували заробітну платню, щоб довідатись правду про Омеляна», – зазначив міністр.

«Що ми маємо в результаті? В результаті ми не маємо нічого. Я вдячний, бо завдяки сьогоднішньому обвинуваченню я отримав від НАБУ і САП індульгенцію, що я не скоїв жодного правопорушення, перебуваючи на посаді міністра інфраструктури України», – додав представник «Народного фронту».

За словами Володимира Омеляна, з його боку не було правопорушень протягом усього перебування на державній службі, починаючи з 2000 року.

«Якби була бодай тінь підозри, то, я думаю, справа була б набагато гучнішою й цікавішовю. Я розумію, що мій сьогоднішній виступ спровокує новий виток ненависті щодо мене. Я розумію, що нові справи обов’язково будуть», – наголосив міністр.

Він також заявив, що свого часу особисто боровся за НАБУ, за незалежність САП, за незалежне фінансування і неупереджене ставлення до людей з боку цих структур.

«Те, що відбувається зараз – це полювання. Це мені нагадує боротьбу з бабцями в підземних переходах. Тому що коли розкрадаються мільярди, десятки мільярдів, а робиться все, щоб спаплюжити репутацію міністра, і показати, що він не гідний своєї посади, а прийдуть інші, і наведуть порядок – це дорога в нікуди. В першу чергу – для НАБУ», – підсумував Володимир Омелян.

 

Відповідне відео також оприлюднено на сторінці “Народного Фронту” у соціальній мережі Facebook.

 

За результатами засідання суд відпустив Міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки заявою Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та під поручительство депутата ВРУ від “Народного Фронту” Федіра Бендюженка.