Опалювальний сезон в Новій Каховці розпочатий вчасно!

unnamed(1)Підприємство КП “НКУКГ”, незважаючи на очікувані труднощі через проблеми з природним газом, розпочало опалювальний сезон вчасно.

Про це повідомляє сайт Новокаховського міськвиконкому novakahovka.com.ua

На виконання протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 18 від 23.10.14 р. та розпорядження голови Новокаховського міськвиконкому були відкриті вхідні засувки та відновлено постачання газу на всі котельні міста. Першими отримали тепло 24 жовтня 2014 р. лікарні міста завдяки закупленому об’єму газу для виробництва та транспортування теплової енергії.

З 27 жовтня працюють котельні №1 та сел.Дніпряни обігріваючи дитячі садки та школи, а з 28 жовтня 2014 року вийшла на робочий режим котельня №9, яка надає тепло більшості бюджетних закладів та іншим установам міста.

На засіданні в облдержадміністрації м.Херсона була позитивно відмічена робота КП “НКУКГ”, яке одне з небагатьох теплопостачальників області успішно розпочало новий опалювальний сезон 2014-2045 рр.

Вдалий початок став можливим не тільки завдяки розумінню важливості своєї праці колективом КП “НКУКГ” та підтримці керівництва міськвиконкому, але й своєчасним та відповідальним підготовчим заходам, проведеним в літній період.

В даний час основним питанням тривалості сезону є економічне використання природного газу та збереження тепла. На сесіях міськради неодноразово піднімались питання фінансування ізоляційних робіт вартістю 120 тис. грн. на тепловій мережі по вул. Горького вздовж ринку “Малбі”, що дозволить значно зменшити витрати тепла.
Підприємство звертається до своїх споживачів із проханням виконати утеплення вікон, дверей та стін для кращого обігріву   приміщень, дитсадків та шкільних закладів.

Ми працюємо для вас і вашого комфорту!

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ТЕПЛО!