Оперативна інформація про погодні умови на Херсонщині

За час ускладнення погодних умов пожежно-рятувальними підрозділами на засніжених дорогах області відбуксировано 464 транспортних засоби, повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Зокрема, з 7:00 2 березня до 7:00 3 березня рятувальниками із снігових заметів вилучено 182 автомобіля, з яких вантажних – 25, пасажирських автобусів – 6, швидких – 5.

На теперішній час на цілодобовому чергуванні від Головного управління ДСНС України у Херсонській області знаходиться 50 одиниць техніки та 163 чоловік особового складу, оперативна група та допоміжна техніка високої прохідності, що готова до функцій за призначенням.

Оперативні групи Служби порятунку здійснюють постійне патрулювання та  моніторинг ситуації на автошляхах міжнародного, державного та обласного значення. У найбільш проблемних місцях чергує важка техніка.

Піл час такого патрулювання неодноразово рятувальники приходили на допомогу громадянам. Зокрема, транспортували людей до пунктів обігріву та до лікарняних закладів.

Загалом від органів влади та місцевого самоврядування діє 50 пунктів обігріву.

Обмеження руху по автошляхам немає.

На дорогах області від Облавтодору працює 23 одиниці техніки та 32 працівника.

Нагадуємо, що за даними УкрГідрометцентру, 3 березня внаслідок переміщення активного циклону очікуються складні погодні умови: сильний сніг з дощем; налипання мокрого снігу та ожеледь вночі; пориви вітру 15-20 м/с.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.