Оперативники затримали зловмисника, на рахунку якого 14 фактів крадіжок з автомобілів

кража авто

Зловмисник діяв переважно пізно ввечері поблизу кафе, супермаркетів або біля спорткомплексів. Обирав автівки престижних марок. Він розбивав скло автомобілів, забирав з салону барсетки з документами і грошима, мобільні телефони, ноутбуки та інші цінні речі.

Заяви про крадіжки з автомобілів надходили до Новокаховського відділу поліції упродовж останніх місяців. Оперативники проаналізували характер скоєння злочинів і дійшли висновку, що їх вчинила одна і та сама людина.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів особу зловмисника встановили. Ним виявився 29-річний наркозалежний чоловік, неодноразово судимий за крадіжки та грабежі. Під час проведення особистого огляду у зловмисника вилучили шприц з ацетильованим опієм. Наразі встановлена його причетність до скоєння 9-ти крадіжок з автомобілів у Новій Каховці та 5-ти аналогічних злочинів у місті Каховка.

До скоєння злочинів чоловік готувався заздалегідь. Спостерігав за тим, де автовласники надовго залишали свої автомобілі. Потім розбивав скло, забирав цінні речі, які згодом продавав на ринках. Працівники поліції встановлюють місця збуту краденого.

Відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк).

Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області