Опозиційний блок затвердив виборчі списки

 

ОБ23 вересня у приміщенні малої зали фірми «Херсоноблагробуд» відбулися треті збори територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в місті Нова Каховка, участь в яких брали 16 делегатів.
На Зборах були прийняті рішення щодо участі партійної організації «Опозиційного блоку» в чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року.
Зокрема Збори затвердили виборчий список кандидатів у депутати висунутих у багатомандатному виборчому окрузі по виборах до Новокаховської міської ради у складі:

1. Євстратов Сергій Валентинович, 1972 р.н., директор Комунального підприємства «Новокаховський міський ринок», Перший кандидат
2. Асанов Сергій Миколайович, 1978 р.н., начальник відділення банку “Національні інвестиції”, Округ №1
(Таврійськ, р-н Рефдепо)
3. Васильєв Віктор Іванович, 1957 р.н., менеджер по телекомунікаційним технологіям Комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку», Округ №22 (Букіна від Першотравневої до ЖЕК-2)
4. Гришагіна Лілія Володимирівна, 1968 р.н., директор Загальноосвітньої школи №7 м. Таврійськ, Округ №4 (Таврійськ)
5. Григорець Микола Семенович, 1955 р.н., адміністратор Банку «Національні Інвестиції», Округ №2 (Таврійськ, р-н Будинку культури)
6. Дук Світлана Олександрівна, 1962 р.н., Директор Корсунської загальноосвітньої школи, Округ №34 (Корсунка, Дніпряни)
7. Зінченко Сергій Павлович, 1965 р.н., Голова «ОСББ» «Піонерська 38», Округ №23 (Гідробудівників 1-32, р-н малого «АТБ»)
8. Кафідов Андрій Олександрович, 1969 р.н., лікар Центральної міської лікарні, Округ №6 (Таврійськ, Плодове)
9. Кирильчук Анатолій Сергійович, 1947 р.н., начальник господарського відділу Заводу Крупних електричних машин,  Округ №10 (Перемоги р-н «Кораблика» і Щорса до нового храму)
10. Копенкова Галина Миколаївна, 1954 р.н., інструктор-методист Дитячо- юнацької спортивної школи «Таврія», Округ №29 (приватний сектор до Робочого, навколо інтернату)
11. Коровайко Сергій Васильович, 1957 р.н., тренер-викладач вищої категорії Дитячо-юнацька спортивна школа м. Нова Каховка, Округ №28
(р-н 35-го кварталу)
12. Кубатко Віталій Геннадійович, 1980 р.н. Директор ТОВ «Елмо Електрик ЮА», Округ №27 (р-н стоматполіклініки)
13. Кубатко Геннадій Петрович, 1949 р.н., Пенсіонер Округ №20 (р-н Універмагу)
14. Кухарик Світлана Сергіївна, 1980 р.н., Менеджер з продажу ТОВ «РА», Округ №18 (початок Букіна)
15. Марченко Наталія Георгіївна, 1975 р.н., приватний підприємець, Округ №12 (пр.Перемоги будинок без тата і ін.)
16. Масюткін Анатолій Володимирович, 1955 р.н., пенсіонер, Округ №33 (Дніпряни)
17. Носко Марк Михайлович, 1994 р.н., менеджер з продажу Приватне підприємство «Кібернетікі», Округ №26 (р-н гуртожитків)
18. Носков Анатолій Григорович, 1944 р.н., пенсіонер, Округ №24 (р-н від стадіону до міськради)
19. Попівняк Юлія Миколаївна, 1988 р.н., бухгалтер Райська сільська рада Округ №35 (Райське, Нові Лагері, Піщане)
20. Селінкова Наталія Аркадіївна, 1978 р.н., тимчасово не працює, Округ №19 (вул. Паризької комуни)
21. Скребовська Лариса Василівна, 1960 р.н., керівник абонентського відділу Комунального підприємства «Таврійський водоканал» Округ №5 (Таврійськ)
22. Суховицький Анатолій Олександрович, 1969 р.н., пенсіонер, Округ №21
(р-н напроти Універмагу)
23. Смірнов Сергій Борисович, 1949 р.н., оператор Державного підприємства «Дельта-Лоцман» Округ №3 (Таврійськ, вул.Героїв Сталіграду)
24. Чертков Павло Васильович, 1963 р.н., начальник охорони «Альфа Метал», Округ №13 (р-н навколо автошколи на Щорса)
25. Харченко Євген Ігоревич, 1981 р.н., фізична особа-підприємець, Округ №14 (р-н ЗОШ-10)

Збори затвердили пропозиції територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в місті Нова Каховка щодо кандидатур до виборчого списку Херсонської обласної організації по виборах до Херсонської обласної ради. До включення до списку були запропоновані наступні кандидатури:

1 Бородаєнко Сергій Вікторович, 1949 р.н., пенсіонер, округ №50 (Сокіл)
2 Васильєв Віктор Іванович, 1957 р.н., менеджер по телекомунікаційним технологіям Комунального підприємства «Агенція Регіонального Розвитку» , округ №51 (старе місто);
3 Григорець Микола Семенович, 1955 р.н., адміністратор Банку «Національні Інвестиції», округ №48 (м.Таврійськ)
4 Дук Світлана Олександрівна, 1962 р.н., директор Корсунської загальноосвітньої школи, окург №52 (сільські виборчі дільниці);
5 Селінкова Наталія Аркадіївна, 1978 р.н., тимчасово не працює, округ №49 (Букіна).

Збори затвердили виборчий список кандидатів у депутати висунутих у багатомандатному виборчому окрузі по виборах до Таврійської міської ради у складі:

1. Рудич Олександр Володимирович, 1950 р.н., пенсіонер, Перший кандидат
2 Бур’янова Світлана Миколаївна, 1956 р.н., пенсіонерка, округ №4
3 Грекова Руслана Іванівна, 1969 р.н., інженер-технолог Вагонного Депо, округ № 11
4 Кравченко Євгеній Вікторович, 1979 р.н., інженер-метролог Управління Північно-кримського каналу, округ №16
5 Никишенко Олена Миколаївна, 1963 р.н., маляр Вагонного депо, округ №5
6. Сіренко Андрій Григорович, 1969 р.н., охоронець ПАТ «Херсонобленерго», округ №19
7. Хомяк Григорій Іванович, 1966 р.н., вагонний майстер «Локомотивного депо станція Херсон», округ №13
8 Болгарін Віктор Дем`янович, 1960 р.н., керівник «Каховської дистанції колії», округ №7
9 Демиденко Тетяна Петрівна, 1969 р.н., бухгалтер санаторію «Дружба», округ №22

Також на зборах було позитивно розглянуто звернення Бєлого Анатолія Андрійовича щодо підтримки партією його кандидатури на виборах Дніпрянського селищного голови.

Іван Корсаков