Опубліковано інформацію щодо випробувань українського танка Т-72АМТ

На військових полігонах розпочато вогневі випробування нового українського танка Т-72АМТ, розробленого та створеного на Київському бронетанковому заводі. Про це повідомяє сайт “Новое время” з посиланням на ДК Укроборонпром. 

 Танк оснащено високоточними керованими ракетами Комбат                Танк оснащено високоточними керованими ракетами Комбат

Як зазначається, під час випробувань модернізована версія Т-72А відпрацьовує всі режими стрільби різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети Комбат, потужності яких достатньо для знищення навіть найбільш захищених ворожих танків.

“Завдяки використанню нової високоточної зброї можна знищити бронетехніку супротивника на дальності до 5 км. Таким чином, дальність ведення вогню танка Т-72АМТ у два рази більша, ніж у Т-72А. При цьому ракета Комбат має бронепробиття у 750 мм броні і завдяки тандемній головній частині повністю ігнорує динамічний захист супротивника”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, новий танк отримав ступінь захисту нового покоління, прилади нічного бачення “з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління для всіх членів екіпажу”, а також модернізовану ходову.

“Також у Т-72АМТ встановлено комплект із двох цифрових радіостанцій із захищеними каналами зв’язку, що дозволяє безпосередньо підтримувати зв’язок з піхотними підрозділами, що має величезне значення для взаємодії на полі бою. До того ж, модифікація Т-72АМТ отримала сучасні супутникові засоби навігації”, – додали у дежконцерні.