Досвід Грузії корисний для Херсонщини

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із своїм заступником Андрієм Балонєм зустрівся з консулом-керівником Консульства Грузії в Одесі паном Торніке Берекашвілі, який завітав вперше на Херсонщину з робочим візитом та з нагоди нещодавнього призначення на посаду, повідомляє прес-служба ХОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили торгівельно-економічне співробітництво між країнами, налагодження логістики, зокрема відкриття авіасполучення між Херсоном і Грузією. Також грузинську сторону зацікавило інвестування у порти і переправлення с/г продукції через Скадовськ на грузинські ринки, адже це значно зменшує транспортні витрати.

Під час зустрічі очільник області розповів, що на Херсонщині планується розвиток морського узбережжя, а саме буде реалізовуватися проект «Херсонське Батумі»: «Це 280 гектарів прибережної зони, яку ми хочемо зробити курортною». Туристична сфера у Грузії дуже розвинена і з кожним роком набирає оберти, саме тому керівництво області дуже зацікавлене перейняти досвід грузинських колег.

Насамкінець сторони домовилися про робочий візит Херсонської делегації у Грузію.