ОСББ та ЖБК повинні здійснювати прибирання та благоустрій територій своїх домоволодінь

дом_дім_dim

На підставі ст.4.7 «Правил благоустрою території міста Нова Каховка», об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи повинні здійснювати прибирання та благоустрій територій своїх домоволодінь, внутрішньоквартальних та дворових територій, тротуарів, розташованих вздовж житлових будинків.

Прилеглою територією до домоволодінь усіх форм власності визначені тротуари, газони та проїжджа частина вулиць до осьової лінії.

На загальноміських вулицях прилеглою вважається територія до бордюру тротуару (включаючи тротуар).

На територіях проводиться весь комплекс робіт, спрямований на наведення чистоти і порядку, а саме ( ст.5.1 ):

– щоденне прибирання;
– поливання газонів, квітників, зелених насаджень;
– відновлення зелених насаджень, а також видалення дерев, які виросли самосівом;
– своєчасне прибирання листя в період його опадання і складування на відведені для цього ділянки або міське сміттєзвалище.
– проведення снігоочистки, сколювання льоду, посипка піском;
– освітлення територій в нічний час.

Н а г а д у є м о:

Правила містять загальнообов’язкові на території міської ради норми, за порушення яких передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення ( ст.152 )

Порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунального господарства