Оселя, в якій затишно всім: Дніпрянська ЗОШ відсвяткувала 45-річчя

У народі говорять, що у людини є дві домівки: перша – батьківська хата, а друга – рідна школа, в якій  тебе також завжди чекають та люблять. І з цим не зможуть не погодитися випускники та всі учні Дніпрянської школи, яка вчора, 11 жовтня, відзначила 45-річний  ювілей.

Сказати, що свято видалось на славу – це нічого не сказати. Безмірна кількість теплих слів, радісні посмішки, вітання, подарунки, квіти, сюрпризи,  нагороди, неймовірні виступи дітей, вчителів, – таким був цей незабутній осінній день. І в щонайменшій деталі було видно: свято в цих стінах об’єднало і порадувало  абсолютно усіх.

Першими на  заході вітали найголовніших  жителів цієї країни знань – учнів. На заході був представлений кожен клас, який вітав рідну школу. «Люблю, живу і дихаю тобою, моя найкраща школо на землі!», –  такі слова лунали  від найстарших школярів, 11-класників.

Гарячими оплесками  привітали на святі тих, хто давно вивчив абетку, таблицю множення, хто хто вступив до навчальних закладів, навчився трудитись, непокладаючи рук, хто зумів досягти  певних вершин і кому школа також колись дала першу путівку в  життя – гостей, серед яких: міський голова Володимир Коваленко, голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий, його заступник Алла Щербина, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутати міськради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Віталій Перетятько, Костянтин Черепанов.

Усі вони зичили Дніпрянській світлиці знань успіхів процвітання, нових досягнень, а дітям – здобувати ґрунтовні знання і пам’ятати те місце, звідки починається їхня дорога у велике майбутнє.  Звісно, гості  презентували подарунки з нагоди ювілею. Мер В. Коваленко вручив сертифікат на придбання холодильника, селищний голова потішив радісною звісткою – учні матимуть оновлений спортивний майданчик. І це були ще далеко не всі приємні сюрпризи.

Учням та вчителям Дніпрянської школи  пощастило. Оскільки закладом завжди керували і керують  мудрі, далекоглядні наставники. Невтомні, самовіддані, лагідні й терплячі  трудівники. На шкільному  кораблі знань без капітана  ніяк не обійтись. І те, що ним бути не так вже й легко переконалась нинішній директор ДЗОШ Лілія Микитенко.  Вітаючи школу, вона акцентувала: «Гарний капітан – це той, який має дружну, міцну команду однодумців. І мені пощастило мати таку у нашій школі. Після всього почутого  сьогодні я зрозуміла, що нам до нашого списку планів треба додати ще  багато пунктів. Тож попереду – багато завдань. І я зичу усім нам успіхів та процвітання!».

29 років із 45 шкільний колектив очолювала Тетяна Ракша,  на адресу якої також у святковий день лунали щирі слова вдячності.

За працю,  професіоналізм,  мудрість, любов до праці дякували ветеранам Людмилі  Семенівні Андрусенко, Валентині Дмитрівні Несіній, Анні Миколаївні Іщенко, Марії Іванівні Колпаковій, Людмилі Петрівні Герасьовій та іншим, зокрема й тим, хто не зміг завітати на ювілей.

Кращим серед кращих, за традицією, нагороди за високий професіоналізм вручила начальник відділу освіти Оксана Якубова.

Неабияк здивували і порадували присутніх на святі творчі дарунки у виконанні педагогів:  вчителі молодших класів   продемонстрували вишуканий танок «Мері Попінс»,  а згодом усі разом  запалили публіку неймовірним вчительським «флешмобом». Дітвора плескала в долоні та голосно  скандувала «Молодці!». І дійсно,  адже не щодня побачиш, як гарно і вміло  танцюють твої вчителі.

Приголомшив у гарному сенсі цього слова  присутніх і строкатий парад костюмів. Діти постаралися на славу, майстерно показали своє оригінальне вбрання, за що отримали презенти від гостей-депутатів та міського голови.

Оскільки ювілей – це свято для всіх, то без  уваги не лишили жодного, вручивши відзнаки за  працю технічному персоналу, завдяки якому у будь-яку пору року Дніпрянська школа виглядає гарно, ошатно, а також тим, хто ніколи не лишить у цих стінах голодним – працівників їдальні.

А під завісу – традиційний торт. І не один, а 45, з яблуками, що люб’язно надало   ДП ДАФ ім. Солодухіна, якими охоче поласували усі мешканці  гостинної, дружньої, привітної домівки під назвою Дніпрянська школа.

Про цей пам’ятний день можна сказати ще багато чого. І жодних слів все одно не буде достатньо, аби передати ту неймовірну атмосферу, тепло сердець, особливе відчуття гордості і радості, які переповнювали усіх. Адже Дніпрянська школа – школа, у якій затишно всім! Зичимо їй процвітання, успіхів, відкриття нових горизонтів. Нехай у коридорах та класах завжди лунає радісний  гомін! Нехай на обличчях вчителів завжди сяють усмішки!  І нехай в серцях малечі зеленими пагонами  проростають посіяні педагогами зерна  мудрості та знань.

До вашої уваги фотозвіт  святкування від «НК online».