Осінь золота. Наймолодші учні міста показали, що знають про цю пору і як цінують її дари

Саме таку назву мало справжнє осіннє свято для першокласників, яке відбулося 18 листопада у 1-б класі Новокаховської ЗОШ №10. У костюмованій годині спілкування взяли участь і бібліотекарі школи Надія Ольхова та Катерина Ємельянова, і батьки.7

Спочатку маленьких учнів разом з своїми братами-місяцями – вереснем, жовтнем і листопадом привітала золота осінь. Кожний з братів розповів дітям про свої, властиві тільки йому, ознаки. А бібліотекарі розповіли про визначні для українців осінні свята – Воздвиження, Покрова, Параскеви-Пятниці. Також діти та й дорослі дізналися, чому перший місяць осені називається вереснем. Виявилося, від назви рослини – вічнозеленого кущика із дрібними синьо-фіолетовими квітками.

Учні першого класу самі були учасниками маленької вистави, за сценарієм якої кожний осінній овоч розповідав про свою важливість  для людей. Потім, розділившись на три групи, вони відгадували загадки, із зав’язаними очима чіпляли яблука на дерева, малювали колективні малюнки, виконували відому українську пісеньку «Ходить гарбуз по городу». Також, прикрашаючи сумне осіннє дерево яскравими листочками, першачки змагалися у красномовстві. Треба було, не повторюючись, найкрасивіше «прикрасити» осінь словами.

А закінчилося свято смачними осінніми подарунками. Кожний учень класу отримав шматочок смачного пирога із повидлом, пряник у формі кленового листочка, а також яблуко.

«Ми готувалися до свята. Учні вчили вірші, слова пісні. Батьки прикрасили клас, принесли такі чудові поробки з каштанів, шишок, напекли пряників. Дітям дуже сподобалося», – розповіла «НК онлайн» класний керівник Лариса Циганкова.1 2 3 4 5 6 8