Осінні  канікули юних туристів Нової Каховки

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Звичайно, краще один раз  побачити, ніж сто разів почути, один раз  вирушити в подорож, ніж слухати. Так вчинили  вихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Дорош О.) Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» здійснили триденний похід за маршрутом Нова Каховка – с. Корсунка – с. Кринки – Нова Каховка. Під час подорожі гуртківці відвідали Корсунський жіночий монастир,  провели навчально-тренувальні збори в корсунських плавнях.

Традиційно під час канікул у Центрі пройшов чемпіонат з настільного тенісу (пін-бол). Вихованці гуртків,під керівництвом керівника гуртка «Спортивне орієнтування» Борт О., змагалися у чемпіонаті протягом трьох днів. Переможці отримали цінні подарунки та грамоти.

Нова Каховка – місто туристичне,  має багато цікавих сторінок в історії, а також надзвичайно привабливі і чарівні куточки. Тому багато  туристів бажають познайомитися з архітектурою, історією, промисловістю та природними об’єктами  Нової  Каховки. Під час канікул до нас завітали дві екскурсійні групи з  Херсона та смт Чаплинка.  В.о. директора Нікітіна Л. та методист Здорова Т.  провели цікаву та пізнавальну екскурсію «Вулицями нашого міста».  Гості прослухали історію заснування Нової Каховки, пройшлись по набережній та завітали у «Казкову діброву». Діти та дорослі були у захваті від паркової зони та привітних місцевих мешканців. «Ми просто закохалися у ваше місто!», –  чулося з уст відвідувачів. З подякою і найкращими побажаннями гості попрощалися та побажали приїхати до нас влітку.