Осінній ярмарок: пізнавально, цікаво і корисно

В цю прекрасну осінню днину у стінах НВК №2 було весело і гамірно. Адже три дні поспіль тут ярмаркували другокласники.PA224493

З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчувалась яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… Одні їхали щоб продати, інші щоб купувати і обов’язково на ярмарку лунали українські пісні, танці, проводилися народні ігри.

То ж на цьому тижні в НВК №2 відбулися чудові осінні ярмарки, на яких були представлені всі дари осені, доробки з овочів та фруктів, печиво  пиріжки, пироги, та інші смаколики, приготовані майстерними руками матусь, бабусь.

 Усе це можна було купити, але потім, спочатку головна подія – концерт. Діти в українських костюмах були гостинними господарями, у віршах та в піснях розповідали присутнім про всі корисні якості свого товару. Лунали вірші про осінь, про рідну неньку Україну, підбадьорювали гостей жартівливі таночки та конкурси. Все це зробило свято незабутнім. Після концерту усі могли купити якусь смакоту, і жодна дитина не пішла зі свята без покупки.

Ось і останні акорди нашого осіннього ярмарку продзвеніли, він закінчився, все продали, купили і всі задоволені залишилися. Для дітей осінні свята перетворилися на справжнє море веселощів і необмеженого щастя. Нехай кожна осінь дарує Вам багаті врожаї та щоб на кожному столі був запашний коровай.PA214394 PA224453 PA224471