Осіння толока

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади!

Золота осінь поступово добігає кінця, і вже зовсім скоро зима вступить у свої права. Золотисто-багряний килим з листя, яке вальсує з вітром, вкриває все навколо. Комунальні підприємства, деякі ОСББ, ЖБК та окремі громадяни вже долучилися до «боротьби» з опалим листям. Проводяться роботи з прибирання центральних вулиць, паркових зон, прибудинкових територій тощо.

Міська влада звертається до тих підприємств, громадян, громадських організацій, які ще не почали прибирання, з проханням долучитися до проведення робіт з благоустрою на власних та прилеглих територіях (звісно, з дотриманням карантинних вимог).

Як же позбутися опалого листя? Мінекології рекомендує компостувати листя. Для цього не треба особливих знань або зусиль. Потрібен спеціальний резервуар або просто яма, куди можна помістити листя і помірно його зволожувати, щоб створити необхідні умови для перетворення в компост, яким можна буде удобрити ґрунт. Найпростіше зібране листя складувати в зоні контейнерних майданчиків для подальшого вивезення комунальними підприємствами.

Шановні мешканці, долучайтесь до прибирання міських, прибудинкових та прилеглих територій, давайте разом подбаємо про екологію та красу нашої громади!

Відділ комунального господарства