Основа життя – мій основний Закон

28 червня кожного року  ми святкуємо День прийняття Конституції України. Важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності. Конституція – це основний Закон держави, що має найвищу юридичну силу і встановлює засади політичної, правової та економічної системи держави. Безперечно, сам факт прийняття Конституції не вирішує всіх сьогоденних проблем України. Проте маємо добрий грунт для розбудови України, як держави.

23 червня в музеї історії міста Нова Каховка пройшов урок державності «Конституція – основа моєї держави», присвячений 21-річниці прийняття Верховною Радою Конституції України, для дітей, які відпочивають у дитячому кардіоревматологічному санаторії «Дружба».

Організаторами заходу виступили: екскурсовод музею історії міста Наталя Ільницька  та директор літературно-меморіального музею А. П. Бахути Тетяна Лупашко Т. В. Під час виховного заходу діти дізналися про етапи здобуття українським народом державної самостійності, про незалежну Україну, державні символи та основний Закон – Конституцію України. Розповідь ведучих про етапи створення основного Закону супроводжувалися показом відеопрезентацією «Конституція України: історія створення», а також діти виконали Державний Гімн України та прослухали музичний запис пісні К. Бужинської «Україна – це ми».

                                    Н. Ільницька, екскурсовод музею історії міста  

  Т. Лупашко, директор літературно-меморіального музею А. Бахути