Останній дзвоник у  новокаховському ПТУ-14

 Літній ранок 27 червня видався дощовим, але це зовсім не зіпсувало настрою колективу ПТУ№14, який зібрався  на свято Останнього дзвоника. На захід завітали наші соціальні партнери, спонсори, представники громадськості, батьки. Гості прийшли подякувати училищу за співпрацю та сказати напутні слова випускникам, яких в цьому навчальному році було 150 осіб.

Востаннє в стінах закладу перебувають  50 майбутніх верстатників широкого профілю та гувернерів: вони складають державну кваліфікаційну  атестацію, отримують дипломи кваліфікованих робітників як перепуску у самостійне життя.

Міський голова Володимир Коваленко відзначив активну участь  колективу в усіх заходах та закликав учнів бути людяними, приймати зважені рішення на користь родини і батьківщини. Не шукати чужих світів, а реалізувати себе тут, на рідній землі порадив випускникам депутат Новокаховської міськради К.Черепанов. Заступники директорів з персоналу Херсонського і Бериславського  машинобудівних заводів  О. Ещенко і  С. Луценко дякували адміністрації за хорошу підготовку учнів – практикантів, запрошували випускників  на роботу.

Керівник школи  художньої гімнастики «Зірочка»  О. Красовська вручила директору  закладу Ігорю Сердюку подяку за можливість проводити заняття в училищному спортзалі. Адміністрація училища відзначила грамотами та подяками кращих учнів та їхніх батьків.

Ліричну нотку в серйозну розмову внесли виступи  маленьких  «зірочок», вокального ансамблю  Палацу культури «Джерела» , вокальні і танцювальні композиції  талановитих учнів училища.

Перегорнута ще одна сторінка  життя. Але вже сьогодні починає писатись наступна, адже приймальна кампанія в розпалі.

Шановні випускники шкіл! Якщо ви ще не визначились з майбутньою професією, завітайте в ПТУ № 14! Скористайтесь нагодою навчатись престижним професіям на новітньому обладнанні в сучасному перспективному закладі!

Після 9 кл. Після 11 кл.
·                                                                                                   Верстатник широкого профілю(токар,фрезерувальник)               

·   Електромонтер. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

·   Кухар

·  Кухар. Кондитер

·                        Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

·                        Кухар. Кондитер

·                        Нянька. Гувернер

 

Приймальна комісія працює щодня з 8.00 до 16.00 ( крім вихідних). Адреса: Нова Каховка, пр. Перемоги 7-д (р-н «Сокіл»). Знайомтесь: nkptu14.in.ua ;   facebook.com/ptu14/. Телефонуйте: (05549)7-80-64;  095 679 97 45.