«Останній дзвоник » у ЗОШ № 5

У школі №5 (директор В. Нестерович) 26 травня пролунав останній у 2016/2017 навчальному році дзвінок. Молодших учнів він покликав до чудової пори – канікул, а випускників – у доросле життя.
До учнів та випускників з вітальним словом та найкращими побажаннями звернувся директор школи В. Нестерович. Він побажав школярам гарно відпочити та набратися нових сил протягом канікул, а випускникам – вступити до вищих навчальних закладів.
На традиційне свято останнього дзвоника до школи завітали почесні гості: керуючий справами Новокаховського виконкому В. Акуленко, керуюча справами Таврійського виконкому Л. Бондар, методист міського ММК С. Плясецька, керівники місцевих підприємств та настоятель Святоказанського монастиря протоієрей Василій. Гості привітали молодь із початком дорослого життя, а від Таврійської міської ради вручили учням та вчителям школи грамоти та грошову премію .
Красивою хореографічною композицією привітали випускників учні 4-х класів, одинадцятикласники приєднались до танцю та закружляли у вихорі шкільного вальсу разом з молодшими школярами.
На святі Останнього дзвоника випускники відпустили в небо повітряні кульки з побажаннями та подарували квіти своїм наставникам – вчителям.
Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих – відмінникам навчання.