Останній шкільний вальс у новокаховській ЗОШ №6

25 червня  ЗОШ  №6  ( директор Людмила Гайсенюк) гостинно  зібрала  разом  дружну родину: учнів, викладачів, батьків, гостей з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.

У цей незвичайний і урочистий день прощалися із рідною школою випускники 2018 року.

Раділи за своїх учнів, проводжаючи їх піснею  на дороги самостійного життя ті, хто багато років розкривав перед ними таємниці наук, хто вболівав за них не менше, ніж батьки.

Розділив радість свята із випускниками міський голова Володимир Коваленко.  Вітаючи із закінченням школи, він  побажав юнакам та леді віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне місто. Також очільник міста вручив грошові премії найкращим  випускникам.

Шефи ПАТ ДМК «Таврія» ніколи не стояли осторонь подій, що відбуваються у школі. Голова профспілкового комітету Альвіна Легутенко також відзначила грошовою винагородою кращих із кращих. Із вітальним словом до дітей звернулись батьки та начальник відділу освіти  Оксана  Якубова.

Святкового настрою додавали виступи юних вихованців хореографічного колективу «Родзинка», насолоджувалися вокалом Сергія Яреми.  А під завісу – традиційний і незабутній прощальний шкільний  вальс.