Освіта, безпека та документи для мешканців Криму – Джемілєв проводить зустрічі в Херсоні

Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв має надзвичайно насичений графік свого робочого візиту до Херсонської області. Про питання, що стоять на порядку денному, йдеться на сторінці у соціальній мережі Facebook.

www.facebook.com/cpUAct

“Питання перше. Здобуття вищої освіти – для цього зустрічаємося представниками освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, представниками освітніх центрів Крим-Україна,” – повідомляє прес-служба пана Джемілєва.

 

Також Мустафа Джемілєв провів зустріч з представниками ДМС України в Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонський області, Прокуратури в Херсонській області, в Автономній Республіці Крим щодо одержання документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України тощо. Згідно з інформацією на сторінці, обговорювалася проблема процедури судового встановлення юридичного факту народження або смерті на тимчасово окупованій території.

 

“3 блок сьогоднішнього дня присвячено питанням функціонування та безпеки у прикордонних районах, для цього зустрічаємося з керівництвом районних державних адміністрацій Генічеського, Чаплинського та Каланчацького районів Херсонській області,” – заявив Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу.