Освітяни і батьки 7-ї школи провели підсумково-настановчу конференцію

24 вересня в загальноосвітній школі І№ 7 відбулася традиційна батьківська конференція. Директор школи Лілія Гришагіна представила батькам звіт по основним напрямам роботи школи за 2014/2015 н.р. і поділилася планами на наступний. конференция6У своїй доповіді директор школи Лілія Володимирівна відмітила, що у нелегкий для країни час, коли першочерговою стала проблема миру та спокою, школа намагалася функціонувати у мажорному ладі, приносити місту перемоги в олімпіадах, фахових конкурсах, конкурсах творчого характеру. Директор зазначила : «Цього навчального року школа отримала багато жаданих подарунків. За сприянням Новокаховської міської ради відремонтовано дах школи, зміцнено її фундамент , поставлено 13 сучасних вікон. За сприянням небайдужих батьків оновлено кабінети, придбано техніку, шкільні меблі, стільці для актової зали та інше».
Голова Ради школи Бочарова О.В. прозвітувала перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних коштів. Обговорення відбувалося у формі живого спілкування: кожен з присутніх мав змогу задати запитання виступаючим та почути на нього вичерпну відповіді.
Підсумовуючи роботу конференції, Лілія Володимирівна подякувала всім, хто долучається до роботи навчального закладу. Вона відзначила: «За цей нелегкий навчальний рік спільними зусиллями батьків, вчителів та міської влади в школі було здійснено грандіозні проекти, які вимагали великих матеріальних затрат. Це вдалося завдяки згуртованості та небайдужості всіх учасників навчально-виховного процесу і вкотре довело, що лише в єдності наша сила».конференция5

Тарабанова Я.В, заступник директора з навчально-виховної роботи
.