Освітяни: “Ми працюємо в співдружності”

DSC0574

Одне  найважливіших завдань, яке визначене Державним стандартом, є забезпечення освітнього простору, що відкриває можливість для досягнення   наступності у навчанні та вихованні двох освітніх ланок – дошкільної й початкової.   

Це добре розуміють директор ЗОШ № 7 Грішагіна Л.В. та завідувач дитсадка «Джерельце» Зоря Л.Г., які стали ініціаторами згуртування двох педколективів – початкових класів та вихователів дитячого садка . Першим кроком у реалізаціі наступності між дитячим садком і школою  стало відвідування вихователями дитячого садка нашого навчального закладу.

DSC05754

Учителі початкових класів Кучма Л.Д. і Мельник О.А. провели уроки   в 1-х класах . Вихователі  із захопленням дивилися на своїх вихованців, відмічали основи, закладені ними ж в дитячому садку, а також помічали нові вміння і навички, сформовані педагогами.    Наступність між дитсадком і школою здійснювалася як за змістом навчання і виховання, так і за методами , прийомами, організаційними формами навчально-виховної роботи.

SAM_9409

Такі   підходи до створення навчально-виховного простору свідчать про творчість педагогів і вихователів у пошуках оптимальних шляхів взаємо -корисного спілкування. Працюючи в співдружності, проблем не зменшилось, але їх стало легше вирішувати спільними зусиллями. Маленькі першокласники з радістю йдуть до школи, легко адаптуються в новому середовищі. Отже,менше стресів – більше здоров’я, тому і тяжка навчальна праця стає радісним відкриттям оточуючого світу. Є бажання творити, спостерігати, досліджувати…

Заступник директора з начально-виховноі роботи Тарабанова Я.В.

DSC05765